Naše služby

Poradenská činnost
V rámci poradenské činnosti poskytované naší společností je možné u nás získat spoustu užitečných a cenných informací ze sféry osobních financí, zejména z oblasti úvěrových produktů bankovního trhu.
Každý z nás se dennodenně dostává do kontaktu s pojmy typu:
osobní půjčka, snadná půjčka, úvěr, hypotéka, stavební spoření, penzijní připojištění apod. a přitom mnohdy nevědí jaká pozitiva či naopak negativa tyto pojmy a následně hlavně samotné produkty přinášejí.
Právě proto poskytuje naše společnosti poradenskou činnost, v rámci které se každý může přijít poradit, pro jaký typ úvěru či jiného finančního produktu se má rozhodnout při řešení svých osobních potřeb. Získané informace jsou každému následně neocenitelným pomocníkem v orientaci na bankovním trhu a hlavně v produktech samotných.
V návaznosti na získané informace si následně může prostřednictvím naší společnosti zvolený produkt bezplatně zajistit.

 

Investování do nemovitostí
Jak je uvedeno už v úvodu našich webových stránek, jsou zejména investice do nemovitostí (koupě, rekonstrukce, výstavba, oddlužení, atd.) naší doménou. Každému klientovi nabízíme vysokou míru profesionality, garantujeme skutečně ucelenou koncepci financování, naprosto individuální přístup a precizní výběr vhodných finančních produktů – tedy financován tzv. „na klíč“.
Díky schopnosti navrhnout a následně realizovat naprosto ucelenou koncepci všech typů investic do nemovitostí je pro naše klienty investování do nemovitostí skutečně snadné a časově nenáročné.

 

Rozpočty pro výstavbu a rekonstrukce nemovitostí
Našim klientům pomáháme sestavit rozpočet pro potřeby vyřízení úvěrů na bydlení. Tato oblast je skutečně základním kamenem při financování staveb nebo rekonstrukcí. Bez uceleně sestaveného rozpočtu není prakticky možné následně profinancovat samotnou realizaci stavby či rekonstrukce.

 

Konsolidace zadlužení
Konsolidace zadlužení je služba, kterou poskytujeme klientům, kteří se vlivem nejrůznějších životních situací dostali do přílišného zadlužení. Přičemž je určena jak těm klientům, kteří ještě splácejí své závazky ale již chápou, že situace je dlouhodobě neudržitelná a snaží se ji aktivním přístupem řešit anebo naopak klientům, kteří se už dostali do situace kdy už nemohou splácet, ale není vůči nim zatím vedeno exekuční či jiné obdobné řízení.
Tato služba patří v závislosti na rozsahu mezi placené.

 

Oddlužování nemovitostí v exekuci
Oddlužování nemovitostí v exekuci je specifickou službou, která je určena těm klientům, kteří se vlivem nejrůznějších životních situací dostali do přílišného zadlužení, které nezvládali splácet a je vůči nim vedena exekuce či jiné obdobné řízení. Přičemž se nejedná pouze o závazky vůči bankám, ale také vůči finančním úřadům, České správě sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovně nebo vůči známým či přátelům dostali do situace.
V této oblasti patříme ke skutečné špičce na Českém trhu a nabízíme skutečně korektní spolupráci.
Tato služba patří v závislosti na rozsahu mezi placené.

 

Znalecké posudky nemovitostí
Pro naše klienty zajišťujeme znalecké posudky potřebné pro vyřízení úvěrů u bank a stavebních spořitelen.
Tato služba je službou placenou.

 

Právní pomoc
Jelikož jsou peníze mnohdy velice úzce spjaty s právem, zajišťujeme našim zákazníkům právní pomoc při úkonech souvisejících s financováním nemovitostí (koupě, vypořádání mezi sourozenci, apod.).
Tato služba je službou placenou.


NejFin Prostějov, spol. s r. o. © 2007 Vytvořil Radek Ohanka