Úvodní strana

Vítáme Vás v sekci našich webových stránek týkající se financování nemovitostí. V této části našich webových stránek naleznete mnoho užitečných informací souvisejících s financováním a hlavně úvěrováním investic do nemovitostí – koupě, rekonstrukce, vypořádání mezi sourozenci, apod. Pomocí této části webových stránek si můžete zajistit skutečně efektivní a spolehlivé řešení financování svých potřeb.
Mezi naše partnery patří renomované banky – Česká spořitelna, ČSOB, Hypoteční banka, Komerční banka, Raiffeisen Bank, Stavební spořitelna České spořitelny – Buřinka, Českomoravská stavební spořitelna – Liška a další. Mezi pojišťovnami je partnerem Pojišťovna Kooperativa.
Naší jednoznačnou výhodou oproti konkurenci je schopnost navrhnout a následně realizovat naprosto ucelenou koncepci všech typů investic do nemovitostí a to včetně takových úkonů jako je například sestavení rozpočtu pro výstavbu či rekonstrukci nemovitosti.
Rovněž zajišťujeme znalecké posudky nemovitostí pro úřady a soudy, odhady nemovitostí pro banky. Každému klientovi nabízíme vysokou míru profesionality a garantujeme individuální přístup.

Zatelefonujte nám nebo pošlete email. Jsme moderní společností poskytující profesionální a komplexní služby v oblasti hypotečních úvěrů, úvěrů ze stavebního spoření a majetkového pojištění nemovitostí a budeme potěšení, pokud využijete naše služby.

NejFin Prostějov, spol. s r. o. © 2007 Vytvořil Radek Ohanka