NejReal Prostějov,
spol. s r. o.

Vrahovická 504/148
798 11 Prostějov - Vrahovice
tel.: 774 447 580 /Ne SMS/
reality@nejlepsibydleni.eu 

Prodej bytu 2+1 54 m2  Olomouc Třída Kosmonautů

ID: B20181005
TYP: : byty 2+kk, 2+1
ADRESA: Hodolany
CENA: cena v RK


Naše služby

Poradenská činnost v oblasti nemovitostí
V rámci poradenské činnosti poskytované naší společností je možné u nás získat spoustu užitečných a cenných informací ze všech sfér, které nějakým způsobem – ať už přímo či nepřímo – souvisejí s obchodováním s nemovitostmi. Tyto informace jsou nepostradatelné zejména pro ty zákazníky, kteří realizují, resp. chtějí realizovat svůj první obchod s nemovitostí nebo její rekonstrukce a chtějí se v problematice nemovitostí zorientovat dříve než by např. učinili chybné rozhodnutí.

 

Právní služby
Právní problematika v oblasti nemovitostí je natolik rozvětvená, že se dá bez nadsázky říci, že právní stav konkrétní nemovitosti je důležitější než např. její technický stav nebo např. lokalita ve které se nemovitost nachází. Právě z tohoto důvodu klademe v naší společnosti mimořádný důraz na skutečně kvalitní právní servis, který nejen pro naše zákazníky, zajišťujeme.

 

Znalecké posudky
Při vlastnictví, prodeji, koupi nemovitosti se každý z nás může setkat se situací, kdy potřebuje znaleckým posudkem stanovit hodnotu nemovitosti nebo provedeného díla. A právě s ohledem na tyto, někdy neočekávané, situace se naše společnost zabývá zajišťováním znaleckých posudků u soudních znalců.  Díky této službě si u nás může kdokoli zajistit vypracování znaleckého posudku pro potřebný účel v čase jak potřebuje a to za velice příznivou cenu.

 

Pomoc s financováním
Pro ty zákazníky, kteří chtějí koupit nemovitost a nemají na to dostatek finančních prostředků, zajišťujeme vyřízení vhodného typu úvěru u renomovaných bankovních institucí, kterými jsou např. - Česká spořitelna, ČSOB, Hypoteční banka, Komerční banka, Modrá pyramida, atd.

Více informací o této službě získáte na www.nejlepsibydleni.eu

NejReal Prostějov, spol. s r. o. © 2007 Vytvořil Radek Ohanka